Hakkımızda

GENTAŞ Kurumsal

Gentaş İnşaat

Güçlenerek devam eden bir kalite ve güven geleneği yaratan Gentaş Endüstriyel İnşaat A.Ş, Türkiye’nin kalkınma dinamiklerine daima destek vermektedir.

 

Misyon

İnsana ve bilgiye önem veren, teknolojiyi kültürel dokumuza uygun olarak kullanan, insan odaklı yapılar ve hizmetler üreterek, ahenkli, dengeli ve yaşanabilir bir dünyaya katkıda bulunmaktır.

Vizyon

Rekabetçi bir dünyada ülkemizin gücüne destek vermek, bu amaçla alanımızla ilgili bilimsel, araştırmacı, yenilikçi yönlerimizi geliştirmek, kaliteli insan kaynağımızla sektörde öncü ve ufuk açıcı lider bir kuruluş olmaktır.

Gentaş İnşaat

Gayrimenkul Yatırım Projeleri, okullar, hastaneler, resmi binalar ve enerji projelerinde başarılı işlere imza atarak kalıcı değerler üreten Gentaş İnşaat Grubu, çevre dostu kimliği ile de sektöründe fark yaratmaktadır.
Lider

Faaliyet gösterdiği tüm alanlarda lider oyuncu olma vizyonuyla hareket eden Gentaş Endüstriyel İnşaat A.Ş, 2007 yılında Harun GÜNEL-Gentaş İnşaat olarak faliyetine başlamış olup 2015 yılından sonra nevi değişikliğine giderek Gentaş Endüstriyel İnşaat A.Ş olarak faliyetlerine devam etmektedir.

Sektöründe Uzman

Sektörünün çeşitli dallarında, günümüzün ekonomik ve teknolojik koşullarına uygun hızla değişen şartların gereklerini yerine getirerek projelerin, ekonomik sürekli ve kaliteli çözümüne sahip bilgi deneyim birikimi ile beraber özellikle altyapı ve üstyapı mühendisliği gibi uzmanlık isteyen konuları da içeren geniş bir alanda faaliyet göstermektedir.

İhtiyaç ve Taleplere Yönelik

Müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri için projenin tasarımından gerçekleşmesine kadar her safhasında günümüzün en ileri bilgisayar, makine ekipman olanakları ve deneyimli kadrolarıyla en doğru ve en ekonomik çözümler üretmek temel ilkemiz olup müşterilerimiz ile kalıcı ve dostane ilişkilerimizin devamlı olmasını sağlamak ve geliştirmek ana amaçlarımızdandır.

Ekonomik ve Profesyonel

Ekonomik alanda uluslararası ilişkilerin ve rekabetin giderek yoğunlaştığı günümüzde ülkemizin mühendislik hizmetleri bakımından 2000’ li yıllarda dünya pazarında oluşabilecek gelişmeler ve entegrasyonuna hazırlıklı olması gerektiğinin bilinci içinde Firmamız gereken tüm alt yapısını oluşturmuştur. 2007 yılından başlayarak günümüze değin devam edip sürmekte olan altyapı ve üstyapı mühendisliği, uluslararası firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Firmamız giderek artan iş yoğunluğu ile sağlam uzun vadeli planlarla çalışan girişimci ve dinamik kadrosu ile uzman proje ve danışmanlık konularını da içeren çalışma sahası içinde gerçek yerini almakta bugüne kadar gerçekleştirdiği işlerle gurur duymaktadır.

Gentaş İnşaat

Gayrimenkul Yatırım Projeleri, okullar, hastaneler, resmi binalar ve enerji projelerinde başarılı işlere imza atarak kalıcı değerler üreten Gentaş İnşaat.


Tüm mekanlarınıza özel sıhhi tesisat hizmetleri. Mekanik ve yapısal tüm alanlarda özel destek.


 – Mahalli Etüt ve Raporlama, Mimari Projelendirme, Yatırım Teşvik Belgesi Alımı, Fizibilite Raporu Hazırlama, Teknoloji Seçimi, Yatırım Yeri Belirleme, Proje Uygulama, Proje İzleme ve Değerlendirme 


İnşaat
Tesisat
Proje